fbpx
Ücretsiz olduğuna inanamıyorum!
Gerçekten harika!
Size sadece sarılmak istiyorum!

Müşterilerinize mesaj gönderin,
bu sayede sizi çok sevecekler

Ziyaretçilerinizi web sitenizde izleyin ve onlarla sohbet edin, destek biletlerine cevap verin ve müşterilerinizin kendi kendilerine yardım etmesini sağlamak için bir yardım merkezi oluşturun. -Hepsi %100 Ücretsiz
Ziyaretçilerinizi web sitenizde izleyin ve onlarla sohbet edin, destek biletlerine cevap verin ve müşterilerinizin kendi kendilerine yardım etmesini sağlamak için bir yardım merkezi oluşturun. -Hepsi %100 Ücretsiz
Kolay Kurulum • Sonsuza Kadar Ücretsiz • Güvenli
Canlı Sohbet • Biletleme • Bilgi Tabanı • Sohbet Sayfaları • Ekip Sohbeti • + Dahası

Neden tawk.to?

Çünkü müşterilerinizle iletişim kurmak için kolay ve ücretsiz bir yönteme ihtiyacınız var.

Yakınlaşın

Müşterilerinizin ürün veya hizmetlerinizi satın almadan önce soruları olur. Size her ihtiyaç duyduklarında onların tam olarak oldukları yerde olmak, rakipleriniz yerine sizi seçmeleri için duymaları gereken güveni verir.

Organize Olun

Müşteri verileriniz farklı yerlerde toplandığından, müşteri yolculuğunun baştan aşağı bir görünümünü elde etmek çok zor. Artık değil. Bundan sonra müşteri etkileşimleriniz için tek bir yeriniz var.

Öne Geçin

Temsilcilerin daha hızlı yanıt verebilmesi ve müşterilerin iletişim kurmalarına gerek kalmadan yardım alabilmeleri için için SSS’leri kolayca belirleyin, yardım merkezi aramalarınıza göre makale ve kısayollar oluşturun.

Nasıl Çalışır?

Sitenize küçük bir javascript kodu ekleyin, başlamak sadece 30 saniye sürer.

Müşteri hareketlerini gerçek zamanlı olarak izleyin.

Gerçek zamanlı olarak ziyaretçilerinizin hangi sayfada olduklarını, web sitenizi ne sıklıkla ziyaret ettiklerini, Bilgi Tabanınızda neleri aradıklarını ve sitenizdeki yolculukları boyunca tüm hareketlerini görün. Müşterinize en son hangi ekip üyenizin yanıt verdiğini net bir şekilde görün ve sohbet geçmişini eksiksiz bir şekilde barındırın.

Müşterileriniz 
nerede ise orada olun

Erişim olanağı, web’in para birimidir. Müşterileriniz neredeyse orada olmanız gerekir, siz olamazsanız rakipleriniz orada olacaktır. Canlı Sohbet, Biletleme, Bilgi Tabanı ve video-ses eklentileri gibi araçlarla, müşterilerinizin size en çok ihtiyaç duydukları yerde ve anda, orada olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

İşbirliği
yapın ve konuşmaları atayın

Konuşmaları etiketleyin ve ekip üyelerinize atayın, ziyaretçilerinize doğru kişinin doğru zamanda yanıt verdiğinden emin olun. Müşteri verileriyle birlikte, site veya sayfanızdaki yolculuklarının tamamını görebilmek, size akılda kalıcı ve olumlu müşteri deneyimleri yaratma gücünü verir.

Bilgilerinizi
kolayca paylaşın

Hem ekibinizin hem de müşterilerinizin çok seveceği, özelleştirilebilir Bilgi Tabanı’nız ile müşteri desteklerinizi güçlendirin. Ekibinizin ve kendinizin bilgi birikimini sohbetlerin yanı sıra şirket içinde de kolayca paylaşın, ardından neleri herkese açık olarak yayınlayacağınızı seçin.

Akıllıca
sohbet edin

Müşterilerle, hareketlerini ve yolculuklarını bilerek sohbet etmek ve kısayollar ve bilgi tabanı makaleleri ile donanmış olmak, destansı bir müşteri deneyimi sunmanızı kolaylaştırır.

Yine de sadece bizden dinlemeyin..

5+ MİLYON insanın müşterilerine daha yakın olmak için tawk.to’yu nasıl kullandıklarını görün

%98 müşteri memnuniyeti ile 1. Sırada. Milyonlarca insan, milyarlarca müşteri ile iletişime geçmek için tawk.to’yu kullanıyor.

Hiçbir ücret ödemeden, aşağıdaki tüm özellikleri kullanın

Seçkin özelliklerle dolu, özelleştirilebilir bir canlı sohbet ve müşteri iletişim platformu

…ve çok daha fazlası.

Sorularınız mı var?

O zaman en çok sorduğunuz soruları cevaplamak için elimizden gelenin en iyisini yapalım

Bir varlığa ekleyebileceğiniz temsilci sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Tawk.to temsilci merkezli bir sohbet uygulamasıdır, yani her temsilcinin kendi hesabı vardır ve onlarla ‘varlıklarınızı’ paylaşabilirsiniz.

Sohbetleri kendileri yanıtlamak istemeyen müşterilerimiz için Sohbet Temsilcisi Kiralama hizmeti sunarak gelir elde ediyoruz.

Yazılımı kullanmak ve gelen sohbetleri cevaplamak tamamen ücretsizdir, aynı zamanda temsilci sayısında, sohbet hacimlerinde veya araç ekleyebileceğiniz site sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur.

Tawk.to gerçekten %100 ücretsizdir, bize ihtiyacınız olduğunda sohbetlerinize cevap vermenize yardımcı olacak, ana dilinizde konuşan ve profesyonel olarak eğitilmiş sohbet temsilcilerimizi 1$/saat karşılığı kiralayabilirsiniz.

Kazan-Kazan değil mi?

Hayır. Aynı anda istediğiniz kadar sohbete cevap verebilirsiniz. Hiçbir sınırlama yok.

Verilerinizin güvenliğine ve gizliliğinize çok önem veriyoruz. Siz ve ziyaretçileriniz arasındaki tüm iletişim, SHA-256 Güvenli Giriş Katmanı üzerinden gerçekleşir ve bütün verileriniz şifreli sunucularda saklanır.

Hayır! Masaüstü ve Mobil uygulamalarımız %100 ücretsizdir. Yazılımımızı kullanmanız için sizden herhangi bir ücret talep etme niyetimiz yok – bu bizim iş modelimize tamamen aykırı.

Müşterilerimizin az bir kısmı, “Powerek by tawk.to” markalamasını kaldırmak için ufak bir ücret ödüyor, ancak siz bunu yapmak zorunda DEĞİLSİNİZ. Hiçbir özelliği de sınırlamıyoruz.

Tamamen ücretsiz bir premium ürün sunmak, tawk.to’yu dünyada en çok kullanılan 1 numaralı sohbet uygulaması haline getiren şeydir.

Hayır! Tawk.to rahatsız edici reklamlarımız yok! Öğk!

Hiçbir koşulda verilerinizi satmayız veya size 3. taraf ürünleri tanıtmayız. Siz bizim ürünümüz değilsiniz.

Hem canlı sohbet hem de e-posta yoluyla 7/25 ve 365 gün canlı destek hizmeti sunuyoruz. Sitemizde istediğiniz zaman bir sohbet başlatabilirsiniz, özel destek ekibimizden biri elimizden gelen en iyi şekilde size yardımcı olacaktır.

Tawk.to Yardım Merkezi’ne buradan ulaşabilirsiniz.

tawk.to barındırılan bir çözüm olduğundan, şu anda şirket içi barındırması bir seçenek sunmuyoruz. Ancak bu konuya biraz daha ışık tutmak istiyoruz; çünkü bunun neden böyle olduğunu anlamak önemlidir.

Tawk.to,uygulamamızın hem müşterilerimize hem de son kullanıcılara olabildiğince yakın olması için dağıtılmış bir mimariye sahip olan Google Cloud’da barındırılmaktadır. Mesajlaşmanın doğası gereği, mesajların teslim edilme hızı (ve gecikme süresi) ziyaretçi deneyiminin iyi veya kötü olduğunu belirler.

Canlı sohbet gibi bir servis için, şirket içi barındırma dürüst olmak gerekirse gerçekten kötü bir fikirdir.

tawk.to, dünyanun en çok kullanılan 1 numaraları canlı mesajlaşma yazılımıdır. Canlı sohbet kullanan web sitelerinin %35’i tawk.to kullanmaktadır.

Millions of business users communicate with Milyonlarca işletme kullanıcısı, milyarlarca müşteri ile tawk.to sayesinde iletişime geçiyor. Tam olarak 1.7 Milyardan fazla son kullanıcı her ay en az bir tawk.to aracıyla etkileşime giriyor.

tawk.to ile en çok gurur duyduğumuz noktalardan bir tanesi de, topluluğumuzla kurduğumuz inanılmaz ilişki ve buluşmalarımızın sayısıdır. Bu nedenle en başından beri küresel çaptaki buluşmalara yatırım yapmaya devam ettik.

Bali’den Berlin’e, Melbourne’dan Milano’ya düzenli olarak topluluğumuzla buluşuyoruz, ve birlikte geçirdiğimiz zamanda çok fazla şey öğreniyoruz.

Küresel seyahati etkileyen mevcut kısıtlamalar göz önüne alındığında buluşmalarımızı askıya almak zorunda kaldık.Yine de ilginizi göstermek ve tawk.to ekibinin bundan sonra nerelerde olacağını görmek için meet.tawk.to adresine yer işareti koyun. Çok yakında hepinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Tawk.to’nun küresel çapta dağınık bir ekibi olmasına rağmen işlerimizi merkezimiz olan Las Vegas, Nevada’da yürütüyoruz. Konumdan bağımsız olarak, bulabileceğimiz en iyi kişileri işe alıyoruz, çok çeşitli bir ekibiz. Kurucu CEO’muz yarı İtalyan yarı Avustralyalı, CTO’muz yarı Hintli yarı Malezyalı, COO’muz yarı Rus yarı Letonyalı ve 20 farklı ülkeye ve tüm saat dilimlerine yayılmış yüzlerce kişilik özel bir ekibe sahibiz. Sadece kurucularımız kendi aralarında bile 7 dil konuşuyor. Ekibin kalanı ise 20’den fazla dilde konuşabiliyor. Doğduğunuz yer, inandığınız din, ten renginiz veya konuştuğunuz dil ile tanımlanamayacağınıza inanıyoruz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık, kim olduğumuzun merkezinde yer alıyor. Ekip arkadaşlarımızı yeteneklerine göre işe alırken, iyi insanların kesinlikle iyi insanları çektiğine inanıyoruz.

Web sitenizin ziyaretçileriyle sohbet etmek için para ödememelisiniz. Onlar sizin ziyaretçileriniz!

Sonsuza Kadar Ücretsiz. Bu kadar basit. 

Robert, kurucu.

İnsanlar Mesajlaşmayı Tercih Ediyor

Müşterileriniz çok netler, mesajlaşma onların tercih ettiği kanaldır ve müşterilerinizin size ihtiyaç duydukları anda ve zamanda orada olmanız gerekir.

[contact-form-7 id="2264" title="LeadGen"]